تابه دوطرفه کاندید

 تابه دوطرفه کاندید

قابلیت پخت بدون روغن ، حفظ طعم غذا و  نگه داری ارزش غذایی مواد مغذی موجود در غذا و سطح پایین دود و بو از مزیت هایی قابل توجه تابه دو طرفه کاندید می باشد.

پوشش نچسب تفلون قابلیت پخت غذا را در حرارت بالا تا دمای 430 درجه سانتی گراد فراهم می کند. این پوشش نچسب از چسبیدن غذا به تابه و هم چنین از سوختن غذا جلوگیری می کند. درزگیر سیلیکونی درب موجب جلوگیری از خروج روغن مایعات و بوی داخل تابه می گردد. قفل آهن ربایی واقع بر روی درب تابه موجب بسته شدن کامل دو طرفه تابه و در نتیجه افزایش فشار داخل محفظه تابه می گردد.

هم چنین قفل آهن ربایی امکان باز و بسته کردن آسان درب را فراهم می کند. درزگیر سیلیکونی و قفل آهن ربایی تابه موجب می شود تا بتوان به راحتی تابه را بدون خارج شدن مواد از داخل آن چرخاند.

محفظه کاملأ بسته تابه باعث می شود تا غذا آب بیندازد و آب و روغن محتـوی خود را آزاد کند و به ایـن ترتیـب ابتـدا غـذا در بخـار آب خـود پختـه شـده و سپس در روغن خود کاملاً سـرخ می گـردد. به طوری که غذاي آماده شده داراي ظاهري پر چرب و كاملا مغز پخت مي شود. براي سرخ كردن غذاهايي نظير سيب زميني كه فاقد روغن مي باشند افزودن مقدار كمي روغن كفايت مي كند. بنابراين به دليل طبخ ملايم و همچنين استفاده از آب و روغن خود غذاها براي پختن و سرخ كردن آن ها، ارزش غذايي مواد حفظ گرديده و غذاها طعم واقعي و عالی خواهند داشت.

براي سرخ كردن غذاهايي نظير سيب زميني و بادمجان كه در درون خود فاقد روغن مي باشند افزودن مقدار كمي روغن كفايت مي كند . زيرا به دليل تبعيت از روش بخارپز ، غذا نمي تواند روغن را به درون خود جذب نمايد . و همان مقدار كم روغن افزوده شده به غذا روي سطح آنرا پوشانده و آنرا كاملا سرخ مي كند .بنابراين به دليل طبخ ملايم و همچنين استفاده از آب و روغن خود غذاها براي پختن وسرخ كردن آنها ، ارزش غذايي مواد حفظ گرديده و غذاها طعمي واقعي و دلنشين خواهند داشت.