شرکت آذین گستر شفق با نشان تجاری کاندید پیشرو در تولید ظروف پخت و پز آشپزخانه دایکستی به صورت تخصصی و در مقیاس انبوه در کشور عزیزمان ایران می باشد. این شرکت با بهره گیری از آخرین دستاوردهای ساخت ظروف آلومینیومی دایکستی و توسط ماشین آلات مدرن و بروز قادر به تولید مرغوبترین ظروف آشپزی شامل انواع قابلمه و تابه در اشکال و سایز های متنوع و با پوشش های تفلون٬ گرانیت، سرامیک و بایوگرانیت می باشد. اینک پس از گذشت بیش از 16 سال از تاسیس این شرکت و گذر از فاز توسعه در سال ۱۳۹۴ در کارخانه ای مدرن با خط تولیدی تمام اتوماتیک و به کمک دانش فنی ارزشمند مدیران و پرسنل شاغل و همچنین مشاوران برجسته کشورهای توسعه یافته یک فرصت طلایی برای تامین خواسته مشتریان محترم که مهمترین رکن حیات شرکت می باشند بیش از گذشته فراهم گردیده است.

اخبار و رویداد ها

🔴#اطلاعیه

بدینوسیله از زحمات و فعالیت های تاثیرگذار کلیه کارکنان و عوامل محترم فروش محصولات کاندید در دفاتر پخش و فروشگاه های سطح کشور تقدیر و قدردانی میگردد.

از کلیه نمایندگان محترم فروش محصولات کاندید دعوت می شود جهت اخذ “ تخفیف ویژه ” اعطایی به کارکنان در تمامی روزهای شهریورماه با واحد ستادی فروش تماس بگیرند.

فروشندگان محترمی که محصولات کاندید را از طریق نمایندگی تامین می کنند با مراجعه به نمایندگان محترم ، از این امکان استفاده نمایند.

با احترام
بازاریابی و فروش

 

 

magnifying-glass